Saygıdeğer Dostlarımız,

Bildiğiniz gibi firmamız 46 yılı aşkın bir süredir garaj ekipmanları konusunda ithalat, pazarlama , servis projelendirme, eğitim vb. hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz kuruluşundan beri dünyada kendi konusunda en iyi üreticilerin distribütörlüklerini almış ve bugün aynı firmalarla yoluna devam etmektedir.

Bu kadar uzun bir süre lider kalabilmek, çok çalışmayı, özveriyi, dürüstlüğü ve hizmet etmeyi sevmeyi gerektirir. Bu prensiplerin önderliğinde; BARIŞ ŞİRKETLER GRUBU, başarısını daha ilerilere taşıma azmindedir.

Satış sonrası verilen hizmetlerin esasını iyi yetişmiş, genç ve dinamik teknik kadromuz oluşturmaktadır. Modern elektronik laboratuarlarımızda makinaların her türlü bakım, onarım ve kontrolleri yapılmaktadır.Türkiyede 12 bölgede anında servis hizmeti sunan tek firma olmaktan gururluyuz.

2000 yılından beri şirketimiz Türkiyenin tek İSO belgeli servis ekipmanı ithalatçısı konumundadır.

Sizin sorunlarınızı çözmek, teknik elemanlarınızı eğitmek, kısacası aldığınız makineden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak konusunda BARIŞ MAKİNA A.Ş elinden gelenin en iyisini yapmayı sürdürmeye kararlıdır.

Sizlere hizmet edebilme onurunu bize verirseniz sizin için de en iyiyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Barış Makina A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı

Cenk Barış

Buraya sertifika resimleri gelecek