Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde hizmet veren teknik servis bölümümüz sektörde bölgesel olarak çalışan en büyük ekibe sahiptir.

İzmir merkez hizmet binasının yanında 2011 yılında açtığımız İstanbul Maslak Showroom ve Eğitim Merkezimizle daha da kuvvetli hizmet vermeyi amaçladık. Hizmet binalarımızın haricinde, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Trabzon, İstanbul Avrupa yakası, İstanbul Anadolu Yakası'nda yerleşik mobil Servis ekiplerimiz montaj, eğitim, bakım-onarım işlemleri için araçları ile anında hizmet vermektedir. Tamamı tecrübeli ve eğitimli olan sayısı 40'ı aşan teknik personelimizin yanında tam donanımlı araçları ile müşterilerimizin tüm servis ihtiyaçlarına hızlı ve kaliteli servis hizmeti ulaştırmaktadır.

Şirket prensiplerimizin en önemli öğesi hem en kaliteli ekipmanı satmak hemde en iyi servis hizmetini sunmaktır.

İzmir merkezde 3000 m² kapalı servis ve Showroom alanımız her türlü elektrik-elektronik, bilgisayar, mekanik, hidrolik, pnömatik konularında bakım-onarım işlemleri için gerekli donanıma ve TSE 'nin TS 12875, TS 12710, TS 12870 sertifikalarına sahiptir.

OYS (otomatik yedek parça siparişi) otomasyon sistemi ile kontrol edilmekte olan yedek parça stoğumuz ile servis işlemleri hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Her türlü bakım-onarım işlemini kendi bünyesinde yapan servisimiz dışarıdan herhangi bir destek almadan çalışmaktadır. Ayrıca kullanmakta olduğumuz özel programlar vasıtası ile satışı yapılan veya servis hizmeti verilen tüm makinaların geriye dönük tüm işlem bilgileri kayıt altına alınarak gerektiğinde bu bilgilere ulaşılabilmektedir. Yeni açılacak servislerde makina yerleşim projelerini tüm teknik ve satış ekibimiz özel programlarda çizebilmektedir.

Müşteri memnuniyetini tüm değerlerin üstünde tutan firmamız kendinde sadece ve sadece kaliteli, garantili ve hızlı servis ilkelerini prensip edinmiştir.

Sizlerden gelen bilgiler doğrultusunda kendini geliştiren bir servis olarak sizin gibi düşünüyoruz ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.


İZMİR MERKEZ

Oto Plaza Otomotiv İş Merkezi No:4 1. Sanayi Sitesi Mersinli, İZMİR

Telefon

+90 (232) 469 69 11 (Pbx)

Fax

+90 (232) 469 73 30

Servis Fax

+90 (232) 469 32 47

Email

barismak@barismakina.comİSTANBUL ŞUBE SHOWROOM VE EĞİTİM MERKEZİ

Barbaros Bulvarı Şerifali Mah. Miras Sokak No:13-15 Ümraniye, İSTANBUL

Telefon

+90 (216) 415 17 85 PBX

Fax

+90 (216) 415 17 90

Email

barismak@barismakina.com