Profesyonel Ağır Vasıta Öndüzen Ayar Cihazları
(TIR, Kamyon,Otobüs vb.)

Hunter Ağır vasıta rot ayar cihazları dünyadaki tüm ağır vasıtaları kapsayacak şekilde özel üretilir. Bu makinelerde rot atay kafa ölçüm üniteleri ağır vasıta için özel uzun yapılmıştır. Piyasada oto grubu rot cihazlarını uzatmalar kullanarak kamyon grubu olarak satan markalar mevcuttur bu makinelerde hiçbir zaman HUNTER cihazlarından alınan hassas ölçümü alamazsınız.Dünyada MERCEDES, MAN, VOLVO, DAF, RENAULT, TRUCK, İVECO, SCANİA, FORD, CHRYSLER vb. tüm ağır vasıta üreticilerinin fabrika hatlarında HUNTER kullanılmaktadır. Ayrıca tüm servislerinde birinci tavsiye edilen markadır.

Dünyadaki en geniş yelpaze araç kapasitesi HUNTER WİN ALIGN HD makinesinde mevcuttur.
60 adetin üzerinde (farklı dingil seçenekleri) 40 adetin üzerinde kamyon,tır ve treyler seçeneği WİN ALİGN HD programında bulunmaktadır.Araç tipi seçimi yapıldıktan sonra adım adım yapılacaklar bilgisayar tarafından belirtilmektedir. Dünyadaki tüm araçlar databankta mevcuttur.


Hunter WT243 kabin ve DSP506TXF sansörler

HUNTER rot ayar değerlerini direk fabrika üreticilerinden alan tek firmadır

Dünyanın en kuvvetli kamera sistemine sahip HUNTER WİN ALİGN HD rot ayar cihazları 25 metreden okuma yapabilmektedir.

Kablosuz Radio Sistemiyle Çalışan Rot Ayar Kafaları 10 Saat Şarj Olmadan Çalışabilir

En uzun mesafede en hızlı işlem

Dünyada en son teknoloji olan baskı devre elektronik bug sistemiyle üretilen kartlar sayesinde her türlü darbeye dayanıklıdır. Bu cihaz günde yüzlerce rot ayarı yapsanız dahi endüstriyel bir makine kadar kuvvetlidir.Elektronik kafa ünitesi dış kaplaması jet uçaklarında kullanılan kurşun geçirmez zırh malzemeden üretilmiştir. Amaç kafa ünitelerinin her türlü darbeye dayanıklı olmasıdır.


Hunter profesyonel rot ayar kafaları

Kablosuz Sistem (Ekstra)

Yüksek frekanslı radio data aktarıcılar sayesinde rot ayar kafalarını konsoldan istediğiniz kadar uzağa götürebilirsiniz.


Win Align HD Profesyonel Rot Ayar Programı

Ağır Vasıta Araç Data Bankı

Ekrandaki listeden aracınızı seçin ve HUNTER programı size üretici rot ayar bilgilerini otomatik verecektir. Araç üzerindeki rot değerleriyle fabrika ayarları aynı ekranda gözükecektir.

Özel shim programı sayesinde nerede ne tip shim kullanılacağını otomatik hesaplar

Otomatik Burç Programı
Dünyada 10 milyon üzerinde hafif ticari araç ayrlanamaz dingile sahiptir. Bundan dolayı kamber ve kaster ayarı için burç yada şim kullanılmalıdır. Ekranda kullanılması gereken burç yada şimi program gösterir..

Renkli Dijital Göstergeler

HUNTER patentli win align programı rot ayar teknisyenini yapacağı her işte adım adım yönlendiriyor.Ekranda yeşil görülen değerler fabrika ayarlarında sarı görülen değerler ayarlara çok yakın kırmızı görülen değerler ise hatalıdır

Rot Ayarı öncesi ve sonrası raporlar renkli ve grafikli olarak rapor alınabilir

WinToe programı sayesinde direksyon kilidi takmadan her zaman direksyonunuz düzgün çıkar. (HUNTER PATENTLİ)

WinToe® Patentli Ayar Sistemi
Win Toe programı rot ustalarının en önem verdiği programdır.
Çift taraflı rot kolu sistemine sahip araçlarda tek bir tarafı ayarlamamız yeter.

Okuması Kolay Ayar Sayfaları

WinAlign HD programı otomatik olaral rot ayar açılarını hesaplar.Grafik yeşile dödüğü an ayar değerleri aracın fabrika spesifikasyonlarına girmiş demektir

Şasi Offset Açı Programı

WinAlign programı şasi offset açısını hesaplar ve şasi merkezine göre referans alır.

HUNTER WİN ALİGN HD rot ayarları dünyanın en kuvvetli ölçüm sistemine sahip profesyonel ağır vasıta cihazlarıdır.Kamera sistemi 25 metre mesafede okuma yapabilen en uzun ve en geniş açıyla ölçüm yapabilir.

Bunlara da göz atın